WooCommerce – תוספי סליקה חדשים מסופרפלאגין

אנחנו שמחים לבשר על חיזוק משמעותי של תוספי הסליקה הזמינים לישראלים הבוחרים בעגלת הקניות הפופולארית WooCommerce: W2T – תוסף המאפשר סליקה באתר המבוסס על וו-קומרס לטרנזליה; W2Z – תוסף המאפשר סליקה באתר המבוסס על וו-קומרס לשירות Zooz.

WooCommerce הופכת להיות התוסף הפופולארי ביותר בקרב מפתחי וורדפרס לצורך פיתוח חנות וירטואלית.  יתרונותיה רבים: ראשית, התוסף הבסיסי הוא חינמי וניתן לבנות חנות בסיסית ללא הוצאות עבור רכישת תוכנה. שנית, התוסף בנוי לתלפיות: הוא מכיל ממשק משתמש ידידותי ונוח, ומגוון רחב של אפשרויות הדרושות לבעלי חנויות: קטגוריות למוצרים, גלריית תמונות, ניהול מלאי, סטטיסטיקות של מכירות, יצירת ואריאציות של מוצרים וניהול קמפיינים. המערכת מאפשרת לכם להגדיר קוד קופון למוצר מסויים ואף לתחום את הקמפיין בתאריכי התחלה וסוף.

WooCommerce 2 Tranzila
WooCommerce 2 Tranzila

מערכת וו-קומרס מגיעה עם שער סליקה חינמי של PayPal העושה עבודה טובה למי שרק טובל את רגליו במי המסחר המקוון. יחד עם זאת, לשער סליקה זה שני חסרונות בולטים: ראשית – הוא מחייב נטישה של האתר, דבר המעלה את סבירות לכך שתהליך התשלום לא יושלם – מה שקרוי בעגה המקצועית Abandoned Cart. שנית, פייפאל גובה עמלות באחוזים מכל עסקה, וככל שהמחזור שלכם קטן יותר כך מדובר בסכומים משמעותיים יותר. הדבר כואב בכיס בעיקר כאשר מדובר במכירת פריטים בעלי ערך מכירה מוחלט גבוה – פריט שנמכר ב-1,000 שקלים למשל, יגרור עמלה של כמעט 40 שקלים לסוחר בעל נפח מסחר נמוך. היתרונות ידועים וברורים: פייפאל מורידים מכם את כאב הראש של האבטחה וכל עוד לא נמכר דבר, אינכם נדרשים לשלם דבר. נקודות האיזון שבה פייפאל מספיק להיות כלכלי תלוייה במשתנים רבים וצריכה להיות מחושבת על סמך פרמטרים היחודיים לבית העסק.

WooCommerce עם סליקה כחול-לבן

מגיע השלב, שנדרשים שערי תשלום אחרים, ההולמים את צרכי העסק. לשם כך פיתחנו שני תוספים המאפשרים לכם לבחור מתוך מגוון רחב יותר את הפתרון המתאים לצרכים שלכם. התוסף הראשון W2T – מספק לכם אפשרות לסלוק מחנות מבוססת WooCommerce לחשבון הטרנזילה שלכם. התוסף השני – W2Z יאפשר לכם לעשות שימוש בחוויית הסליקה המתקדמת של Zooz, סטרט-אפ ישראלי המתמקד בפתרונות סליקה השמים דגש על שימושיות, מהירות וחוויית לקוח מהירה תוך קיצור משמעותי במספר השלבים הנדרשים לביצוע התשלום.

רכשתי מפלאנוויז פלאגין לחיבור בין עגלת הקניות שלי לבין חברת טרנזילה (שממנה תעבור ההזמנה אל חב' האשראי), כן נשמע מסובך וזה אכן מסובך. בניתי את כל האתר בעצמי אך את החיבור הרגיש הזה… האמת, לא היה לי מושג איפה להתחיל. קיבלתי מחברה אחרת הצעת מחיר שהיתה 440% לעומת המחיר של פלאנוויז, זו לא טעות דפוס…הבדל עצום. וזה היה יכול לקחת בין שבוע לשבועיים בידיים שלהם. עם הפלאגין של פלאנוויז זה לקח פחות מעשר דקות. היה לי קושי קטן בסוף, קיבלתי תגובה מהירה מאד, איתמר מצוות התמיכה עזר לי דרך הטלפון והכל נגמר מהר וטוב.
אז תודה לכל הצוות שפיתח ועזר, על הפלאגין והשירות המדהים – היה כ"כ קל לעבוד עם המוצר שלכם! חסכתם לי כמה אלפי שקלים במזומן וזמן יקר עוד יותר.
אשמח להתעדכן מה עוד באמתחתכם.
עוזי, טיים-טו-יס
http://israel.time2yes.com

תוספים אלו מצטרפים לתוסף G2T שלנו המאפשר סליקה מטופס Gravity Forms לטרנזילה. אנחנו ממשיכים לבחון אפשרויות שונות לפיתוח תוספי סליקה נוספים עבור עגלולת וורדפרס נוספות ונשמח לקבל פידבק ובקשות בנושא תוך שימת דגש על הצרכים היחודיים של בעלי חנויות מבוססות וורדפרס בישראל.

את כל המוצרים ניתן לרכוש באתר התוספים שלנו – SuperPlugin.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *