אנחנו

עדי אבגי
מנהלת פרויקטים
איה שטיינמן
מעצבת גראפית

תפיסת העבודה שלנו

אנחנו קוראים תגר על החלוקה המסורתית של טיפול בתחום האינטרנט. לדעתנו, גישה בינתחומית היא גישה הגיונית הרבה יותר מגישה המתמחה בנישה צרה. מבחינתנו, הגבול בין מפתח תוכנה לחוקר אינטרנט נגמר כשמגיעים ללקוח. הלקוח צריך לקבל מוצר שנהגה תחת השראה של ראייה כוללת. הלקוח בדרך כלל עיוור לטכנולוגיה אבל יודע להגדיר בדרך כלל טוב מאד מה הוא צריך. הפיתרון צריך להיות אינטגרטיבי, הוליסטי, מערכתי.

team

משום כך הצוות שלנו מורכב מחוקרים, מפתחי תוכנה, מנהלי פרויקטים, מעצבת, אנשי תוכן… כחברה אנחנו יושבים בצומת המעניין ביותר –  רגל במדעי הרוח והחברה, רגל באסטרטגיה העסקית של הלקוח ורגל נטועה חזק בעולם הטכנולוגי הדינאמי של האינטרנט. במבט ראשון השפע של התחומים והחיבור בין מחקר, לאסטרטגיה לטכנולוגיה עלולים לבלבל. תחשבו שוב. טכנולוגיה בלי אסטרטגיה היא כמו רכבת חדישה בלי פסים ובלי יד מכוונת. קצת כמו הרכבת שלנו בישראל.

אנחנו חברה מוכוונת לקוח, מה שאומר שאנחנו עושים מה שהלקוח צריך. הוא מקבל כתובת אחת לכל הצרכים, ואנחנו מוסיפים יכולת חדשה בכל חודש אי זוגי. הפריזמה היא אינטרנט, אבל היום זוהי פריזמה רחבה כל כך שהיא כבר חובקת עולם ותחומים רבים.

אנחנו סטארט אפ הפוך שנסמך על הכנסות מלקוחות בכדי לממן פיתוח טכנולוגי של מוצרים. כל העת מתקיימת ברקע עבודת מחשבה ופיתוח של משהו חדשני. בימים אלו אנחנו עובדים על פיתוח Plugin (תוסף) לתוכנת WordPress. התוסף יפתור בעיות בהן אנחנו נתקלים בעבודה השוטפת על הפלטפורמות של לקוחותינו. התוסף יהיה מוכן בגרסת בטא בתוך חודשים מועטים ואנו נמשיך פיתוח על בסיס מפת דרכים מוגדרת. ההיכרות שלנו עם השוק, העבודה עם לקוחות אמיתיים וההיכרות האינטימית עם הבעיות של העולם האמיתי הן בצד הלקוח והן בצד נותן השירות מקנים לנו הבנה מעמיקה של צרכי השוק ומכוונים אותנו בפיתוח המוצר.

מאפיינים יחודיים

  1. הקשבה ולמידה. הבסיס לכל פרויקט בו אנו מעורבים הוא הקשבה ולמידה מעמיקה של תחומי הפעילות של הלקוח, הצרכים הייחודיים, האתגרים, השפה והתחרות. תהליך זה נעשה כשלב מקדים מתוך מטרה להבין את המאפיינים הייחודיים לפרויקט ומתוך רצון להגיש את הצעת הפרויקט המדויקת ביותר האפשרית.
  2. קטנים, גמישים ומהירים. יתרונה הגדול של החברה הוא בהיותה גמישה ונכונה לכל אתגר וצורך ייחודי ללקוח וביכולתה לתת מענה מהיר וטיפול אישי בכל לקוח ולקוח.
  3. חדשנות ועדכניות. תחומי הפעילות של החברה מתאפיינים בחדשנות רבה, ומחייבים אותנו להתעדכן כל העת ולאמץ במהירות טכנולוגיות וכלים חדשים לרווחת לקוחותינו. אנו מתמחים באיתור פתרונות מוכנים מתוך המגוון העצום הקיים באינטרנט במודלים השונים, בהתאם לצרכים המתפתחים של לקוחותינו.
  4. תמחור תחרותי והגדרת יעדים. החברה מקפידה על תמחור תחרותי והגדרת יעדים כמותיים ואיכותיים בצורה המדויקת ככל הניתן לכל פרויקט ופרויקט.
  5. ראייה אינטגרטיבית. אנו מאמינים שהתוצאות המיטביות מושגות כאשר ישנה יד מכוונת המנהלת את המשאבים והכלים באופן אינטגרטיבי ורואה את המטרה לנגד עיניה. לחברה יכולות מוכחות בניהול פרויקטים מורכבים הדורשים אורך רוח, אינטגרציה של מספר גורמים מקצועיים לצורך השגת המטרות ויכולת ביצוע מגוונת בהתאם לאופי הפרויקט.

קצת עלינו

פלאנוויז הוקמה בשנת 2010 על ידי גד אבגי. החברה משלבת בין מתן פתרונות משולבים לחברות, עמותות וארגונים ובין פיתוח טכנולוגיה בקוד פתוח לסביבת וורדפרס ועל בסיס וורדפרס לצרכים שונים. החברה מתמחה במתן פתרונות אינטרגטיביים ומנהלת קשרים ארוכי טווח עם לקוחותיה. בין לקוחות החברה ניתן למצוא חברות רב לאומיות הפועלות בשווקים שונים ברחבי העולם, חברות ציבוריות, אתרי מדיה, מכוני מחקר ואקדמיה וכן עמותות ועסקים קטנים.

תרבות ארגונית

פלאנוויז פועלת כמקום עבודה הדורש אחריות אישית ומחויבות הדדית בין העובד למקום העבודה. חופש הפעולה הניתן לעובדים בחברה גדול וישנו מרחב לשימור האיזון בין העבודה לחיים הפרטיים, זאת לצד דרישות בלתי מתפשרות בהיבט המקצועי. החברה מעודדת העסקת משרתי ומשרתות מילואים, נשים ואמהות עובדות, ואנשים בכל גיל כל עוד הם מתאימים ומסוגלים לתרום מנסיונם. אנחנו יושבים לארוחת צהרים משרדית בכל יום, קולים, טוחנים ועושים את האספרסו שלנו בעצמנו. המשרד שלנו הוא בית קטן בכפר, אבל כשהמפה הזו תתמלא, ניאלץ לעזוב למקום גדול יותר.

הלקוחות שלנו